Неділя, 21.10.2018, 12:15

Освітні завдання

«Намисто з горобини»

Ягоди горобини, голка, нитка

Учити дітей заселяти нитку в голку, нанизувати ягоди, проколюючи їх чітко посередині. Розвивати окомір. Виховувати інтерес до творчої праці.

«Стильний гаманець»

Папір,олівці, паєтки, клей

Формувати вміння складати папір у формі гаманця, оздоблювати виріб. Розвивати сенсорні здібності. Виховувати інтерес до роботи з папером, естетичний смак.

«Пухнастий ведмедик»

Реп’яхи

Учити дітей виготовляти фігурку ведмедика з реп’яхів, щільно притикаючи їх для надання форми тулуба, голови, лап.

Розвивати творчі здібності. Виховувати любов до природи.

«Лісова галявина»

Природний матеріал (гілки, хвоя, шишки, пісок)

Спонукати дітей до створення композиції на площині за допомогою різноманітного природного матеріалу.

Розвивати чуття композиції, творче мислення.

«Плетений пояс»

Шнури

Формувати навички послідовного переплетіння трьох шнурів для утворення кіски. Розвивати дрібну моторику, зосередженість. Виховувати посидючість.

«Золота рибка»

Кольоровий папір

Закріплювати володіння прийомами вирізування ножицями ( різання паперу по прямій лінії). Вчити склеювати смужи паперу по краях, створюючи об’ємні предмети. Викликати інтерес до створення виробів з паперу.

«Дзвіночок»

Папір, стрічка, гудзик

Учити дітей створювати предмети округлої форми у техніці  пап’є-маше, розфарбовувати  їх. Розвивати творче мислення, спонукати доповнювати виріб новими атрибутами. Виховувати охайність у роботі.

«Ялинкові пикраси»

(порося, клоун,ліхтарики)

Кольоровий папір, шкаралупа видутого яйця, пластилін

Учити дітей виготовляти ялинкові прикраси з видутого яйця. Удосконалювати навички роботи з папером. Розвивати творчі здібності, фантазію. Виховувати естетичний смак, охайність у роботі.

Січень

Різдвяна композиція

Гілочки сосни, ялини, шишки, іграшки, дзвіночки

Учити дітей створювати різдвяні композиції, прикрашаючи гілочки сосни, ялинки іграшками, дзвіночками, бантиками. Розвивати фантазію, навички дизайну. Виховувати працьовитість.

Меблі для іграшкового будиночка

Сірникові коробки, кольоровий папір

Спонукати дітей самостійно обирати, який предмет меблів вони створюватимуть, оформлювати його кольоровим папером з домальовуванням атрибутів. Розвивати творчі здібності. Виховувати інтерес до нового виду роботи.

Лютий

Зимова гілочка

Гілки, пінопласт

Продовжувати формувати інтерес до роботи з різними матеріалами. Вчити  виготовляти зимову композицію, насипаючи пінопласт на намащену клеєм гілку. Розвивати креативність.  Виховувати акуратність у роботі.

Плетіння доріжки

Нитки, голка

Ознайомлювати дітей з плетінням. Формувати елементарні навички переплітання ниток. Розвивати зосередженість, увагу дрібну моторику. Виховувати працелюбність, посидючість.

Березень

Листівка для мами

Картон, кольоровий папір, стрічки

Спонукати дітей до вільної імпровізації, творчості, сміливого пошуку варіантів поєднання кольорів та форм. Розвивати дрібну моторику, окомір. Виховувати охайність. Стимулювати бажання створювати гарні речі власноруч.

Маски для театру

Картон, олівці, резинка

Формувати вміння  вирізувати предмети округлої форми, отвори, доповнювати маску малюнком. Розвивати уяву, фантазію. Спонукати використовувати власні вироби у сюжетно-рольових іграх.

Квітень

Ракета з космонавтом

Пластикові пляшки, картон, дріт, пластилін

Учити дітей працювати зі штучними  матеріалами,поєднувати деталі у ціле за допомогою пластиліну, клею. Розвивати творчу уяву, пізнавальний інтерес (зокрема до космосу).

Кошик із квітами

Картон, поролон, нитки

Вправляти дітей у створенні кошика методом переплітання смужок картону. Вчити виготовляти квіти з поролону, перев’язуючи  його нитками, розфарбовувати готові квіти. Розвивати чуття краси, кольору. Виховувати любов до природи.

Травень

Курчата

Картон, жовті нитки для в’язання

Учити дітей виготовляти з ниток помпони, створювати на їх основі фігуру курчати. Розвивати охайність і уважність при скріпленні деталей. Активізувати фантазію, спонукати прикрасити роботу на свій розсуд.

Годинник із зозулею

Картон, нитки, пір’я

Учити методом конструювання створювати форму годинника (коробка), вирізати отвір дверей для зозулі, прикріплювати маятник. Стимулювати прояв креативності та оригінальності при оформленні зозулі. Виховувати інтерес до творчої праці.