Середа, 19.12.2018, 07:45

«  Грудень 2018  »

Новини закладу

26.10.2018р.

Свято осені в дитячому садку  — це завжди феєрична, сповнена яскравих барв і дивовижних персонажів казка. У святковій залі панувала особлива атмосфера тепла та затишку. Ігри, запальні танці та веселі дитячі пісеньки про осінь зробили чарівне дійство незабутнім як для його маленьких талановитих акторів, так і для  глядачів.

"Прощавай дитсадок"

Ось і відлунали в садочку чарівні святкові звуки випускного балу . Закінчились для дітей незабутні часи дошкільного життя : ляльки,зайчики , ведмедики - залишилися на полицях дитячого садочку. Святково прикрашена музична зала, під звуки чарівного вальсу запросила всіх дорослих і дітей  у «казкову феєрію», де вже чекали веселі казкові герої з цікавими сюрпризами. Діти виросли , стали розумними допитливими та ласкавими. Діти із задоволенням співали, танцювали, грали разом з героями казок. Свято відбулося весело, радісно . Найкраща пора життя , назва якій - «Дитинство» вже закінчилося. Школа радо чекає наших випускників.

09.05.2018р.

"День перемоги"

Наші вихованці брали участь у святковому концерті, присвяченому 73-ій річниці великої перемоги.

07.03.2018 року відбулося свято " Матусю рідненьку вітаю і низько вклоняюся їй". Діти радо вітали всіх жінок з 8 Березня: читали вірші, співали пісень, танцювали, грали в ігри. Розіграли інсценівку " Квітка щастя для матусі". Наприкінці свята подарували дарунки, які готували своїми руками.

27.12.2017р.

Зимової пори до нас приходить Новий Рік, а з ним – вітання, феєрверки, святкування і, звичайно ж, загадування бажань. Новий Рік – одне з найзагадковіших та казкових свят. Цього дня  до садочка завітала казка " Новорічний теремок", Снігуронька зі своїми подружками Сніжинками порадували ніжним таночком. Гості свята, Дід Мороз, Зима, звірята та гноми, принесли з собою запальні танці та веселі ігри. Наприкінці свята діти отримали від Діда Мороза багато сододощів.

19.12.2017р.

Найулюбленіше свято дітей – свято Миколая. Його святкують в Україні 19 грудня. Діти з нетерпінням чекають щедрого Миколая, пишуть йому листи, вивчають вірші, співають пісні. Святий Миколай щороку приходить у кожну хатину і обдаровує кожну дитину. Він любить усіх людей, та найбільше слухняних і добрих дітей. Не оминув святий  Миколай і наш дитячий садок.